Hakkımızda

Günümüzden tam 4000 yıl önceye tarihlenen birçok kültürü günümüze taşıyan ve medeniyetlerin harmanlandığı coğrafyasında varlığını en güzel şekilde sürdüren aziz şehrimiz Elazığ.

14 Ekim 2021 tarihinde kapılarını Elazığ ve çevre illere açan Elysium Park AVM 71.500 m2 inşaat alanına 30.800 m2 kiralanabilir alana sahip olup 1800 kişilik istihdamı ile Elazığ’ın dinamik yapısına ekstra bir katma değer katmaya devam ediyor.

Şehrin en eski ve en değerli lokasyonu olan Çaydaçıra kavşağında, Keban ve Malatya yoluna cepheli Elysium Park AVM yanı sıra aynı lokasyon da olan 456 adet süper lüks daire ile Elysium Life, 24 adet cadde mağazasından oluşan Elysium Cadde ile Elazığ’ın merkezinde yükseliyor.

Elysium Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, gelişen teknoloji ile birlikte kalite ve konforu bir arada sunuyor. Toplumun her kesiminden misafirlerimizin memnuniyet ve güvenini kazanmaya devam ederek sadece alışveriş için değil, ziyaretçilerin tüm sosyal ihtiyaçlarına da cevap vererek çalışmalarına devam ediyor.

Şehrimizin ve bölgenin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan sosyal hayat anlayışını dünya standartlarındaki Starbucks, Multibrand, Beymen Club, Lacoste, Gant, Nautica, Skechers gibi markalar ile bir araya getirerek en üst seviyeye çıkartan Elysium Park AVM tüketicinin ihtiyaçlarının tümüne cevap verebilecek güvenilir ve kolay bir adres olmaya devam ediyor.